גדר עץ לגינה – היופי הטבעי של העץ בבית שלכם

גדר עץ לגינה בבית היא חפץ ליבם של רבים בישראל. היא נועדה לתחום את הגינה של הבית ולהוסיף מראה חיצוני אסתטי, כפרי והרבה נוי. רוצים גדר עץ לגינה? כך תעשו ותבחרו נכון.

רקע

בישראל נדיר למצוא בית פרטי ללא גדר. גדר הגינה יוצרת את תיחום הגינה, היוצר תחושת פרטיות וביטחון לדיירי הבית. בפן הדקורטיבי, גדר עץ היא הפגישה הראשונה של האורח והמבקר, ויוצרת רושם ראשוני מרשים.
אם אתם חולמים על גדר עץ בגינה – תחפשו חברה שזו ההתמחות שלה למשל חברת ש.ע.מ בנייה בעץ בכתובת: https://s-i-m.co.il/

למה לי גדר עץ?

כאמור, רבים בישראל בוחרים לבנות גדר עץ בגינה בכדי לתחום את המרחב החיצוני, וכך תחושת הפרטיות והביטחון גוברות. ניתן לבנות גדר עץ אטומה שתקיף את הבית ותסייע גם בהפחתת הרעשים.

אסתטיקה אל מול פרקטיקה

לצד אלו החושקים בתחושות הביטחון והפרטיות, ישנם גם כאלה אשר מעדיפים יותר נוטים לצד העיצוב והמראה החיצוני ומעדיפים גדר בעלת רווחים. ריווח בגדר עץ מכניס אור למרחב הגינה וגם לבית כולו. זו היא בחירה עיצובית טרדנית לעיצוב הגינה כולה. באופן כללי, בחירת הרווחים בגדר היא אפשרית כמעט בכל גודל.

גובה הגדר

לאחר בחירת הגדר והחומר ממנו היא בנויה, מגיע שלב התכנון, שבתוכו פרמטר חשוב שיש לקחת בחשבון והוא גובה הגדר. מיקום הבית והסביבה היום יומית של האזור הוא חלק מבחירת גובה הגדר שנרצה, גם אם לעיתים זה בא על חשבון העיצוב. בנוסף לסביבה החיצונית, בית המכיל בתוכו בעלי חיים או ילדים קטנים, גובה הגדר הוא חלק חשוב כדי לשמור על ביטחונם.

החומרים לבניית גדר עץ

בגלל המשמעות הבטיחותית והעיצובית של גדר עץ, אשר מוקמת בכל המרחב החיצוני של הבית ונדרשת לעמוד בתנאי מזג אוויר ולתקופה ארוכה, לחומרים ממנה היא בנויה חשיבות גבוהה. ישנם סוגי עץ יותר עמידים וישנם פחות, נדרשת חוזקה לחומר וגם חומר המחזיק כאסתטי לאורך זמן.

המראה הטבעי של גדר עץ לאווירה כפרית וחמימה

העליונות של גדר עץ בבית, ואי אפשר לקחת את זה ממנה, היא להרגיש בחוץ גם בפנים. הכוונה היא שבזכות מראה עץ יפה בגינה תחומה, מושרת אווירה חמימה, שלווה וטבעית, ובעזרת שילוב חומרי עץ נוספים ואפילו גינה צומחת, ההרגשה הולכת ומשתפרת. כמו כן, חיפוי עץ לקיר החיצוני בבית יהיה תוספת מצויינת לדקרוציה הכפרית שתיווצר על ידי השילוב של השניים.

תחזוקה הגדר

בניית גדר עץ לגינה היא הבחירה הנכונה לשיפור המראה והתחושה בגינה של הבית, אך לצד כל היתרונות של העץ, החיסרון היחיד הוא הצורך בתחזוקה. סוגי עץ הנפוצים מהם בונים גדרות הם עץ אורן ועץ במבוק.

לכל סוג עץ יתרונות וחסרונות וגם התחזוקה משתנה בהתאם, למשל במבוק דורש תחזוקה יותר מאשר עץ אורן.
איפאה, עץ עמיד מאד והתחזוקה שלו קלה יותר מהשאר.
אם כבר בניתם גדר עץ, השקיעו בתחזוקה כדי להנות תמיד מהיתרונות המובהקים שלה.

גדר עץ לגינה – היופי הטבעי של העץ בבית שלכם

רוצים לפרסם גם? כתבו לנו!
אהבתם? שתפו לחבר!
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
אולי יעניין אותך